حضور شرکت ارگ سازه آریامهر در غرفه برتر بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

غرفه برتر نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

همزمان با آخرین روز از بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، غرفه‌های برتر این نمایشگاه معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، غرفه این پارک به عنوان غرفه برتر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت. سطح فناوری ارائه شده، حضور صاحبان فناوری، غرفه سازی، چیدمان، ارائه مناسب فناوری‌ها در غرفه، حضور مسئول غرفه و تعامل با بازدیدکنندگان و متقاضیان فناوری (B2B, B2C) از شاخص‌های انتخاب غرفه برتر در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار می‌باشد.

غرفه برتر نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری
غرفه برتر نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

پارک علم و فناوری استان مرکزی به همراه ۱۰ شرکت دانش بنیان و فناور مستقر در مرکز رشد و پارک، در این دوره از نمایشگاه شرکت نموده و جدیدترین محصولات و دستاوردهای فناورانه این شرکتها در این نمایشگاه ارائه گردید.

عقد قرارداد فروش محصولات فناور به ارزش بیش از ۱۸ میلیارد ریال و انعقاد ۹ تفاهم نامه همکاری میان شرکتهای فناور با دستگاه های اجرایی و مشتریان بخش خصوصی و همچنین عقد تفاهم نامه همکاری های متقابل میان پارک علم و فناوری استان مرکزی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از دیگر دستاوردهای بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور بوده است.

منبع: سایت رسمی پارک علم و فناوری استان مرکزی

ایران پروف؛ مشاور و مجری پوشش ضد حریق

ایران پروف با بهره گیری از جمعی از مهندسین آتش زبده، آماده ارائه خدمات مشاوره و اجرای پوشش‌های ضد حریق است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

02188372400 09105677637 دریافت قیمت و دیتاشیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *