موفقیت شاخص شرکت ارگ سازه آریامهر به عنوان یکی از شرکت‌های مرکز رشد دانشگاه اراک در تجاری سازی فناوری

موفقیت شرکت ارگ سازه آریا مهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک؛ شرکت ارگ سازه آریامهر از شرکتهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه اراک موفق به بومی سازی دانش فنی و تجاری سازی پوشش های ضد حریق سازه های فلزی گردیده است. دوشنبه ۲۶ فروردین ماه ریاست سازمان آتش نشانی اراک با همراهی کارشناسان فنی ضمن بازدید از آزمایشگاه حریق از نزدیک در جریان روند توسعه محصول و آزمایشهای مربوطه در دانشگاه قرار گرفته و کیفیت محصول توسعه یافته را مورد تایید قرار دادند.

گفتنی است شرکت مزبور پس از طی دوره رشد و توسعه فناوری مزبور در حال حاضر به تولید انبوه محصول خود شهرک صنعتی شماره یک اراک پرداخته و جمعا ۶ نفر در این واحد مشغول به کار می باشند. ضمنا پروژه اجرای عایق ضد حریق در ساختمان شماره ۳ دادگستری توسط این شرکت شده و با موفقیت به پایان رسیده است.

روابط عمومی دانشگاه ضمن تبریک این موفقیت به دانشگاهیان محترم از زحمات همکاران حوزه معاونت پژوهشی سپاسگزاری نموده و ادامه این مسیر را یکی از شاخص های ارزنده رشد دانشگاه می پندارد.

موفقیت شرکت ارگ سازه آریا مهر
موفقیت شرکت ارگ سازه آریامهر

منبع: سایت رسمی دانشگاه اراک

ایران پروف؛ مشاور و مجری پوشش ضد حریق

ایران پروف با بهره گیری از جمعی از مهندسین آتش زبده، آماده ارائه خدمات مشاوره و اجرای پوشش‌های ضد حریق است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۷۹۲۴۱۳۹ دریافت قیمت و دیتاشیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *