انعقاد قرارداد فروش پوشش های ضد حریق سازه های فولادی با شرکت کارفرمای پروژه برج باغ فرمانیه تهران

قرارداد ایران پروف و شرکت کارفرمای پروژه برج باغ فرمانیه تهران

قرارداد فروش پوشش های ضد حریق سازه های فولادی توسط شرکت ارگ سازه آریامهر و توافق نامه بهره مندی از یارانه تجاری سازی وزارت عتف در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور به امضا رسید.

قرارداد ایران پروف و شرکت کارفرمای پروژه برج باغ فرمانیه تهران

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، قرارداد فروش پوشش های ضد حریق سازه های فولادی فی مابین شرکت ارگ سازه آریامهر (ایران پروف) و شرکت کارفرمای پروژه برج باغ فرمانیه تهران و همچنین توافق نامه تخصیص یارانه تجاری سازی به این قرارداد با حضور نمایندگان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و پارک علم و فناوری استان مرکزی و مدیران عامل هر دو شرکت در محل غرفه وزارت عتف در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور به ارزش ۱۲ میلیارد ریال به امضا رسید.

یارانه تجاری سازی با هدف حمایت از توسعه تجاری سازی محصولات و خدمات شرکتهای فناوری مستقر در مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری از سوی وزارت عتف و همزمان در ایام برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور به شرکتهایی که موفق به عقد قرارداد فروش محصولات/ خدمات فناورانه در ایام برگزاری این نمایشگاه می شوند تعلق خواهد گرفت.

قرارداد پوشش ضد حریق
انعقاد قرارداد فروش پوشش های ضد حریق سازه های فولادی فی مابین شرکت ارگ سازه آریامهر (ایران پروف) و شرکت کارفرمای پروژه برج باغ فرمانیه تهران

از مهمترین شاخص ها در رابطه با تخصیص یارانه تجاری سازی میتوان به؛ ارزش قرارداد منعقده، سطح فناوری، حوزه فناوری، اهمیت و کارایی فناوری در حل مشکلات کشور و میزان ساخت و تولید داخلی فناوری اشاره نمود.

لازم بذکر است شرکت ارگ سازه آریامهر از شرکتهای فناور مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد که موفق به تجاری سازی و توسعه فناوری پوشش ضد حریق جهت مقاوم سازی سازه های فولادی گردیده است.

منبع: روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی

ایران پروف؛ مشاور و مجری پوشش ضد حریق

ایران پروف با بهره گیری از جمعی از مهندسین آتش زبده، آماده ارائه خدمات مشاوره و اجرای پوشش‌های ضد حریق است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۷۹۲۴۱۳۹ دریافت قیمت و دیتاشیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *